بلاگ

ضرورت استفاده از دوربین مداربسته

ضرورت استفاده از دوربین مداربسته

ضرورت استفاده از دوربین مداربسته

امروزه استفاده از دوربین مدار بسته بسیار متداول شده است. دوربین های مدار بسته در اکثر مکان های شلوغ وجود دارد. دلایل مختلفی در استفاده یا عدم استفاده از دوربین مدار بسته وجود دارد. که در ادامه به بررسی برخی از ضرورت های استفاده از دوربین های مداربسته اشاره می کنیم. همچنین قیمت دوربین مدار بسته و عوامل موثر در نحوه قیمت گذاری دوربین ها را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

در چه مکان هایی از دوربین مدار بسته استفاده می کنیم؟
ضرورت استفاده از دوربین مدار بسته بر هیچ کس پوشیده نیست. می توان گفت در تمام فروشگاه های بزرگ و در اکثر کسب و کارها دوربین های مدار بسته جزو اولین و ضروری ترین موارد امنیت ساختمان است. شما با نصب یک یا چند دوربین می توانید از دزدی های احتمالی جلوگیری کنید. زیرا با اعلام نصب دوربین در ساختمان ها و مناطقی که دوربین وجود دارد، احتمال دزدی را تا پنجاه درصد کاهش خواهید داد.

استفاده از دوربین مداربسته جهت بالا بردن امنیت ساختمان

دوربین مدار بسته بهتر است در گوشه های محوطه ساختمان نصب شود. زیرا با نصب دوربین در گوشه های اتاق دید بیشتری خواهید داشت و نیاز به نصب دوربین کمتری دارید. بر اساس اینکه شما در تاریکی هم نیاز به ضبط ویدیو دارید یا خیر می توانید از دوربین های مدار بسته دید در شب استفاده کنید. دوربین هایی که دارای قابلیت دید در شب می باشند گران تر هستند.

قیمت دوربین مداربسته چقدر است؟

دوربین های مداربسته در انواع برندهای مختلف در بازار موجود است. با توجه به نوع برند انتخابی قیمت های متفاوتی دارند. اگر می خواهید در فضای باز و بیرون از ساختمان از دوربین های مدار بسته استفاده نمایید مدل خاصی از دوربین ها را باید خریداری نمایید. دوربین هایی که در فضای بیرون استفاده می شوند باید در مقابل باد، باران، گرما و سرما از خود مقاومت نشان دهند. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید و فضایی که می خواهید از دوربین استفاده کنید دوربین مداربسته خود را انتخاب نمایید.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مدار باید توسط فرد متخصص انجام شود. زیرا اگر این کار توسط فرد متخصصی انجام نشود بازدهی که می خواهید را به شما نمی دهد. نصب دوربین های مدار بسته باید به صورتی باشد که شما بتوانید با کمترین تعداد از دوربین بیشترین فضا را تحت پوشش داشته باشید.
نصب دوربین مداربسته در محل کار و در توسط کارفرماها نیز رواج دارد. معمولا با نصب دوربین های مداربسته در محل کار، کارکنان میزان بازدهی شرکت افزایش می یابد.

ضرورت استفاده از دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته با توجه به برند انتخابی متفاوت خواهد بود.

بهترین دوربین مداربسته کدام است؟
دوربین های مداربسته زیادی در بازار موجود است. انتخاب از میان این همه دوربین کار دشواری است. اما چند ویژگی دوربین مدار بسته مناسب را به شما می گوییم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.
⦁ دوربینی که انتخاب می کنید قابلیت دید در شب را داشته باشد.
⦁ کیفیت تصویر یا همان رزولوشن دوربین را در نظر بگیرید.
⦁ بهتر است دوربین مدار بسته دارای حافظه بلند مدت باشد.
⦁ اگر در فضای بیرون از خانه از دوربین استفاده می کنید بهتر است دوربین مدار بسته در مقابل گرد و غبار و بارندگی از خود مقاومت نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *